Машина за правење тврд сладолед со добар квалитет 2 + 1 мешани ароми Машина за сладолед од виножито машина замрзнат јогурт

Машина за правење тврд сладолед со добар квалитет 2 + 1 мешани ароми Машина за сладолед од виножито машина замрзнат јогурт

Краток опис:


 • FOB Цена: US $2200-2400 / Piece
 • Мин. Количина на нарачка: 1 парче
 • Способност за снабдување: 200 / Парчиња на ден
 • Пристаниште: Гуангжу
 • Услови на плаќање: L / C, T / T
 • Опис на производот

  Детална слика

  Пакување и испорака

  Зошто да не изберете нас

  Опис на производот

  Модел Капацитет на ладење Волумен на хопер Компресор HP Напон Моќност(Ш) Течност за ладење Нето тежина (кг) Димензија на производот
  BJW188C 18-20Л / ч 5,8 * 2 1,25КС 220V50Hz 1850 R404a 105 540 * 665 * 1285мм
  BJW208C 20-25L / ч 5,8 * 2 1,5 КС 220V50Hz 2200 R404a 105 540 * 665 * 1285мм
  BJW328C 30-36L / H 7,2 * 2 1,75КС 220V50Hz 2850 R404a 125 540 * 665 * 1385мм
  BJW418C 38-45Л / ч 7,2 * 2 2КС 220V50Hz 3150 R404a 140 570 * 715 * 1385мм
  Друго по избор C: Систем за виножито R: Систем за пред ладење E: Функција на пумпа за воздух D1: Еден држач за конуси D2: Држач за два конуса

  Ние ќе се посвети себеси на придонесот на нашите ценети купувачи со најмногу ентузијазам внимателен решенија за добар квалитет на италијанскиот Хард Машина за правење сладолед/ мобилен кошничка Фрид Сладолед Вендинг машина / рамен пан пржени Хард Машина за сладолед, концептот на нашата компанија е „Искреност, брзина, услуги и задоволство“. Toе го следиме овој концепт и ќе добиеме повеќе и дополнително исполнување на клиентите.
  Добар квалитет италијанската Хард Машина за правење сладоледпржени сладоледи со мобилна количка, машина за сладолед со пржени плочки, многу видови на различни производи се достапни за да изберете, можете да направите едношалтерски шопинг тука. И прилагодените нарачки се прифатливи. Вистински бизнис е да добиете победа-ситуација, ако е можно, ние би сакале да обезбедиме поголема поддршка за клиентите. Добредојде на сите убави купувачи комуницираат детали за производите со нас !!


 • Претходно: Се
 • Следно:

 • затвореничка сликаBJW188C 优势 图 1BJW188C 图BJW188C 优势 图 2BJW188C 优势 图 3BJW188C 优势 图 4BJW188C 优势 5BJW188C 优势 图 6

  详情 导航 条

  Пакување
  1. Стандарден картон за извоз со дрвена поддршка
  Услови за плаќање и испорака:
  1. Минимална количина за нарачка 1 парче
  2 Пристаниште ФОБ Гуангжу, или прилагодено
  3. Време на испорака 25 дена по добивањето на депозит
  4 Услови на плаќање  Т / Т.
  5 Способност за снабдување 200 парчиња на ден

  зошто да не избере нас

  Нашата услуга

  1.

  Сите машини со една година гаранција.

  2

  Секоја нарачка со 1% од вкупната вредност како бесплатни резервни делови. деловите ќе бидат доставени со вашата нарачка заедно.

  3.

  Нарачките ODM & OEM се добредојдени, а пакувањето на клиентот е достапно.

  4

  90% брз одговор
  Нашето ветување

  1.

  1. Ние користиме 100% нови материјали и најдобар процес на производство. 2. Голем капацитет за производство Одржливо снабдување .3. Добар квалитет, добра услуга, испорака на време
 • КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ